lokalizacja: kotmet.pl » nowości

KOCIOŁ KOTMET - KOCIOL NA WEGIEL


Kociol na wegiel Kociol na wegiel Kociol na wegiel Kociol na wegiel

pobierz ulotke: strona-1 | strona-2 Mozliwosc spalania gorszych paliw!

KOCIOŁ KOTMET Kocioł KGS RR 0,6 7 KWEkonomiczny i ekologiczny kocioł grzewczy górnego spalania z żeliwnym ruchomym rusztem. Ruchome ruszta umożliwiają oczyszczenie paleniska z popiołu bez otwierania kotła poprawiając komfort obsługi oraz poprawiają dostęp powietrza do komory spalania.

Kotły KSG RR przeznaczone są do spalania paliw stałych: węgla, miału węglowego, drewna, trocin, itp. Aby zminimalizować straty cieplne do otoczenia kocioł jest izolowany wełną mineralną i osłonięty płaszczem z blach stalowych. Chcąc wykorzystać maksymalnie sprawność kotła należy wnętrze komory spalania utrzymać w czystości.

Kotły KSG RR przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90oC systemu otwartego z grawitacyjnym lub wymuszonym obiegiem zabezpieczonym zgodnie z normami PN-91/B-02413 oraz BN-71?8864-27. Kotły te mogą współpracować również z instalacją ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) za pośrednictwem wymiennika ciepła. Podstawą doboru kotła do ogrzewania obiektu powinien być bilans cieplny sporządzony zgodnie z obowiązującą normą PN-B-02025:2001.


KOTMET KSG RR 7 KW
Do tego kotła zalecane s‘ akcesoria:
© KOTMET 2000-2010. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
DESIGN & HOSTING: REKLAMA WAŁBRZYCH